Al een paar dagen was er een mooie zonsopkomst, ook vanmorgen weer. Dus toen man en zoon naar hun werk vertrokken waren, trok ik gelijk mijn wandelschoenen aan en ging ik wandelen.
Het was nog vroeg, maar juist toen was het nog heel erg mooi.
Overvliegende ganzen:
Deze meiden stonden me al op te wachten:
Drie ooien en een ram:
De ram ligt rechtsachter met een tuigje aan, dat heet een dektuigje en aan het tuigje zit een krijtblok. Als de ram een ooi dekt dan geeft het krijt kleur af op de ooi en zo weet de boer welke ooien gedekt zijn en wanneer de lammetjes verwacht worden. Je ziet ook één van de ooien een rode streep op haar achterste hebben. Het schaap daarachter heeft een blauwe of groene streep.
Zo... dat is een foto met nogal veel tegenlicht:
Toen ik me omdraaide zag het er zo uit:
Ondanks dat het maar elf graden was, was het best wel warm. Er stond ook helemaal geen wind. Mijn muts haalde ik niet eens uit mijn tas en mijn handschoenen en sjaal verdwenen ook al snel in de tas.
Gisteren stond de supermaan aan de lucht, maar hier was het bewolkt. Die maan heb ik daarom niet gezien, maar de zonsopkomst van vanmorgen maakte veel goed.







Prachtig. Ik kijk dan in de tuin naar de zonsopkomst
BeantwoordenVerwijderenOnze woonkamer is op het oosten en de zonsopkomst zien we daardoor altijd goed. Het blijft mooi!
VerwijderenO wat is het daar mooi. Je moet er wel heel vroeg voor op staan, denk ik.
BeantwoordenVerwijderenIk ben rond kwart over zeven gaan wandelen.
VerwijderenMooie wandeling. Zag net alweer de maan en leek wel alsof het een herhaling van gisteren was, maar dan beter.
BeantwoordenVerwijderenGelukkig is er geen bewolking en is hier nu ook de maan te zien.
VerwijderenJa, het is prachtig 's morgens vroeg en je foto's laten dat wel heel duidelijk zien. Wow... wat een mooie plaatjes heb je gemaakt. Het ochtendlicht van de laatste dagen is schitterend, dat is me ook opgevallen!
BeantwoordenVerwijderenDank je wel. Ik kan er ook zo van genieten!
VerwijderenTussen 7 en 7.15 fiets ik naar mijn werk en zie ik deze prachtige luchten ook. Echt schitterend.
BeantwoordenVerwijderenHet is momenteel heel erg mooi 's morgens.
VerwijderenIk hoop al weken op zulke ochtenden maar ik zie alleen maar wolken die dan langzaam oplossen. Je serie is prachtig!
BeantwoordenVerwijderenDank je wel. Eigenlijk was het gisteren nog mooier: er zat toen nog veel meer roze in de lucht. Alleen had ik toen geen tijd om te gaan fotograferen.
VerwijderenWow, wat een prachtige foto's heb je gemaakt! Door de hoge temperaturen hangt er nog veel blad aan bomen en struiken. Ik geniet er elke ochtend van als de zon zo opkomt en op die herfstbladeren schijnt, maakt ze nóg mooier. Vanmorgen met de mist was ook weer een prachtig gezicht.
BeantwoordenVerwijderenHet is een prachtige herfst. Vanmorgen was het hier wat nevelig, geen mist, maar ook heel erg mooi.
VerwijderenZo'n prachtige zonsopkomst is echt een cadeautje vind ik!
BeantwoordenVerwijderenDat vind ik ook.
VerwijderenWat een prachtige foto’s! Ik kan me er nooit toe zetten om zo vroeg op te staan.
BeantwoordenVerwijderenWij moeten wel, want we moeten gaan werken. Daarnaast ben ik een ochtendmens en altijd vroeg wakker.
VerwijderenDe zonsopkomst en -ondergang op een mooie dag, dat is het mooie aan de herfst.
BeantwoordenVerwijderen