Zeeuws-Vlaanderen bestaat uit twee delen: West- en Oost Zeeuws-Vlaanderen. De scheiding ligt in het midden bij het Kanaal van Gent naar Terneuzen, wat ook wel de Kanaalzone genoemd wordt.
Ik woon in West Zeeuws-Vlaanderen en daar is het mooi, maar persoonlijk vind ik het zuidelijke deel van Oost Zeeuws-Vlaanderen (Axel-Hulst) nog mooier. Het is daar groener dan bij ons. Het was alweer even geleden dat we daar waren wezen wandelen en daarom stippelde ik een route in de buurt van Axel uit.
Omdat mijn fotocamera bij de fotowinkel was, maakte ik deze keer alleen foto's met mijn telefoon. De foto's van mijn telefoon zijn altijd een stuk helderder dan die van mijn camera.
Het nadeel is wel dat de foto's van objecten die verder weg zijn, minder scherp zijn.
Afgelopen winter was ik naar een workshop om betere foto's met de smartphone te leren maken en de docent vertelde dat inzoomen de foto's nog slechter maakt. Hij zei dat je de 'voetzoom' moest gebruiken, oftewel dat je dichter naar het voorwerp moet lopen. Helaas gaat dit niet altijd.
Maar goed, je ziet toch wel dat er huizen op de foto's staan.
Het was een mooie dag om te wandelen.
De bomen die pas in blad staan, de jonge blaadjes... het is zo fijn dat er weer veel kleur te zien is.
Na alle drukte in Napels was de rust fijn. Een wereld van verschil, dat is het wel. Ik zou niet in zo'n drukke stad willen wonen en de stedelingen zouden het hier waarschijnlijk oorverdovend stil vinden. Het is natuurlijk ook maar net wat je gewend bent.
De eerste werkweek na de vakantie zit er alweer op. Verder ben ik deze week in huis en in de tuin bezig geweest, ben ik een keer alleen en een keer met een vriendin wezen wandelen. Heb ik een ronde gefietst. Ik moest voor controle en gebitsreiniging naar de tandarts. En in mijn weblog zaten ook de nodige uurtjes werk. De vakantie is nog lang niet vergeten, maar ik zit wel alweer helemaal in mijn oude ritme.










Geen opmerkingen:
Een reactie posten