Dankjewel. Jij ook. Ik mis Lief op deze dag. Ik kreeg altijd een lief kaartje en een cadeautje. Ik werd in de watten gelegd. Best wel moeilijk zo in mijn eentje. Vanavond ga ik uit eten met jongste zoon. Zin in
Ik heb geen moeder meer, ben ook geen moeder en heb gelukkig geen 'last' van deze dag. Wij deden vroeger thuis niet aan moederdag dus misschien mis ik het daardoor ook niet. Snap wel dat dit voor heel veel mensen wel een zware dag kan zijn.
Wij hebben geen kinderen. Toen ik ooit op moederdag bij mijn zus was,had haar oudste dochter een pakje en gedichtje gemaakt voor "tante-dag"zo lief!
BeantwoordenVerwijderenDankjewel.
BeantwoordenVerwijderenJij ook.
Ik mis Lief op deze dag. Ik kreeg altijd een lief kaartje en een cadeautje. Ik werd in de watten gelegd.
Best wel moeilijk zo in mijn eentje.
Vanavond ga ik uit eten met jongste zoon. Zin in
Liefs Joanne 💜
Deze reactie is verwijderd door de auteur.
BeantwoordenVerwijderenIk heb geen moeder meer, ben ook geen moeder en heb gelukkig geen 'last' van deze dag. Wij deden vroeger thuis niet aan moederdag dus misschien mis ik het daardoor ook niet. Snap wel dat dit voor heel veel mensen wel een zware dag kan zijn.
BeantwoordenVerwijderenIk denk met je mee, en denk aan jou 🧡
BeantwoordenVerwijderenDank je wel voor je lieve woorden! Er zijn maar weinig mensen die erbij stilstaan dat dit een hele moeilijke dag kan zijn. Ik wens jou ook sterkte!
BeantwoordenVerwijderenIk denk met je mee vind vader en moederdag wel heel commercieel worden sterkte
BeantwoordenVerwijderenIk denk met je mee vind vader en moederdag wel heel commercieel worden sterkte
BeantwoordenVerwijderenJe lezers denken aan jou. Sterkte hoor. Wij doen niet (meer) aan moederdag!
BeantwoordenVerwijderen