Door mijn nek- en duimproblemen, zit ik niet zo vaak meer achter de naaimachine. Maar weet je, ik maak nooit projecten die snel af moeten zijn, dus wat dat betreft is het niet erg. Als ik in plaats van uren, gewoon zo nu en dan een uurtje ergens achter elkaar aan bezig kan zijn, dan kom ik er ook wel.
Na dit seizoen stop ik met naailes en mijn medecursisten hebben al van alles verzonnen om me op naailes te houden, maar hoe erg ik het zelf ook vind, ik ga toch stoppen. Het helpt niet als ik om de week kom, het helpt niet als zij werkjes van me overnemen... het probleem is het lang voorovergebogen zitten. De hoofdpijn die ik daarvan krijg is vervelend en duurt een hele dag.
De laatste weken werkte ik op naailes aan een vest, een kimonomodel.
Het patroon haalde ik uit Knip 11/2018.



Leuk model en inderdaad een aparte kleur.
BeantwoordenVerwijderenIn het echt is de kleur wel iets minder fel.
VerwijderenWat leuk en fleurig
BeantwoordenVerwijderenDank je wel.
VerwijderenIk ben dol op ,,lekkere,,kleurtjes en het is een tijdloos model.Veel plezier op het feestje.
BeantwoordenVerwijderenDank je wel.
VerwijderenVorige week was ik gaan winkelen en er hing zoveel bruin en beige in de winkels. Best wel somber. Ik hou zelf meer van felle kleuren.
Heerlijke kleur en leuk model.
BeantwoordenVerwijderenDank je wel.
VerwijderenLeuk vest, maar jammer dat je moet stoppen met naailes.
BeantwoordenVerwijderenIk ben nu een beetje aan het idee gewend, maar toen ik het op naailes vertelde kon ik wel huilen.
VerwijderenMooi jasje en leuke kleur. Maar wel heel jammer dat je moet stoppen met naailessen geven.
BeantwoordenVerwijderenIk geef zelf geen les, maar dat doet er niet zo toe. Ik dacht zelf dat ik elf jaar bij deze docente op les zat, maar volgens haar is het al veertien jaar. Manlief noemt het een einde van een tijdperk.
VerwijderenLeuk model en zeker een feestelijke kleur.
BeantwoordenVerwijderenWat een bof dat je die band in dezelfde kleur te pakken kreeg.
Jammer dat je moet stoppen,maar echt het moet niet ten koste van jezelf gaan, hoe verdrietig ook.