De afgelopen week was ik veel buiten op pad. Ik wandelde een keer met een collega en een keer met een vriendin. Verder trok ik er twee middagen met de fiets op uit.
Tijdens de wandeling met vriendin moesten we dwars door een koeienwei heen en kijk nou toch wat een droppies daar liepen:
Deze kleine jongen vond ons best wel eng, maar hij was toch ook wel nieuwsgierig.
De mamakoeien lagen te herkauwen en vormden gelukkig geen gevaar. Het is namelijk altijd oppassen geblazen als de koeien kalfjes hebben, ze kunnen je als gevaar zien.
Ondanks dat ik veel buiten was deze week, heb ik toch weinig foto's genomen.
Hierbij wil ik je een fijn weekend wensen!



Oh, wat schattig! Ja, het is genieten deze week hoor. Maar volgende week gaat de temperatuur toch weer kelderen. Jij ook een fijn weekend gewenst!
BeantwoordenVerwijderenDank je wel.
VerwijderenHer is nog vroeg in het jaar en het kan nog alle kanten opgaan met het weer. Hopelijk houdt het koudere weer niet al te lang aan.
Weinig koeien op mijn eiland, wel veel schapen en de grotere lammetjes vormen groepjes ej dan samen rennen! Zo'n leuk gezicht.
BeantwoordenVerwijderenLammetjes spelen altijd samen, dat vind ik ook zo leuk om te zien.
VerwijderenDe koeien die ik fotografeerde grazen in een natuurgebied en die zijn daar altijd wel ergens te vinden. Er zijn hier nog wel boerderijen met koeien, maar allang niet zoveel meer als vroeger. Toen hadden echt al onze buren koeien en dat zie je nu gewoon niet meer.
Knappe beestjes. Bij lente hoort nieuw leven en dat maakt vrolijk.
BeantwoordenVerwijderenDe jonge dieren en de bloeiende bloemen doen goed.
VerwijderenKalfjes, lammetjes, puppy's, jonge katjes enz. Altijd leuk en mooi om te zien. En baby's ook natuurlijk
BeantwoordenVerwijderenDat is waar 😊
VerwijderenKoeien en kalfjes hebben van die mooie ogen
BeantwoordenVerwijderenEn daarbij ook prachtige lange wimpers.
VerwijderenVertederend vind ik die kleintjes altijd, ik heb ze hier ook al gezien. Je had een sportieve week, lekker.
BeantwoordenVerwijderenIk heb heel wat kilometers te voet en fietsend afgelegd. Ik ben een heel jaar door buiten actief, maar zo in het vroege voorjaar trekt er op uitgaan nog meer.
VerwijderenWat een mooie kalfjes, zeg. Eindelijk mooi weer, lekker om naar buiten te kunnen.
BeantwoordenVerwijderenEr zijn veel wandelaars, fietsers en motorrijders op pad. Iedereen is blij met het mooie weer.
VerwijderenDat soort weides zijn het leukste, de dieren zijn gewend aan volk waardoor ze leuk op de foto's staan. Ik vind het ras sowieso leuk maar zie ze hier weinig.
BeantwoordenVerwijderenIk geloof dat dit Gallowaykoeien zijn en bij ons kom ik ze wel vaker tegen. Ze grazen in natuurgebieden. Ik ben niet echt een held als het om door weides lopen gaat, waar ook vee loopt. Het liefst vermijd ik dat, maar dat kan niet altijd.
VerwijderenWat een mooie dieren!
BeantwoordenVerwijderen