Foto's nemen door het natte raam terwijl het aan het sneeuwen is en dan ook nog tegen het einde van de middag, als het al donker begint te worden... dat wordt natuurlijk niet echt een succes.
Maar de pimpelmeesjes staan er toch op!
De sneeuw kwam halverwege de middag en het sneeuwde urenlang. Vannacht steeg de temperatuur naar 6℃ en de sneeuw is daardoor gelijk alweer verdwenen ook. Ik vind het niet erg.



Mijn dochter mocht vanmorgen weer eerst zo'n 5 centimeter sneeuw van haar auto vegen, voor ze naar haar werk kon. Niet de eerste keer deze winter, hopelijk wel de laatste 😉. Die 6°C wordt bij ons niet eens midden op de dag verwacht 😄.
BeantwoordenVerwijderenVandaag wordt het hier 8 graden en na morgen zakt de temperatuur naar 5 en daarna naar 2 graden, maar voor zaterdag staat er dan opeens weer 10 graden op.
VerwijderenDat was het eerste,dat ik vanochtend deed. Deur open en kijken of de sneeuw echt weg was.
BeantwoordenVerwijderen