ChatGPT kun je een Barbie van me maken?
Dan krijg je dus een afbeelding van een pop in mijn outfit. De kleding is het enige wat klopt 😀
Die nep-Uggs zijn mijn pantoffels en die zijn ideaal voor op de koude plavuizen met die dikke zolen. En verder lijkt Barbie niet op mij, in het echt ben ik een stuk minder knap😁
We gingen gisteren om boodschappen en we zijn wezen wandelen.
Het was koud en verder ook bewolkt en een beetje kleurloos, maar we deden een mooi rondje van 6 km. 's Morgens had ik ook al 3 km op de loopband gelopen. Ik ben lekker sportief bezig!
.png)

Na de sneeuw was het zeker wel prettig lopen?
BeantwoordenVerwijderenJa dat scheelde een stuk, maar het voelde met de wind wel een stuk kouder aan.
VerwijderenGrappig om te proberen!
BeantwoordenVerwijderenIk maak er niet zo heel veel gebruik van, maar sommige dingen zijn wel leuk of handig.
VerwijderenWat leuk om zo je kleding te showen. Mooie trui hoor.
BeantwoordenVerwijderenDank je wel. Zo kun je wel zien hoe de trui staat.
VerwijderenIk vind dat AI beangstigend, in die zin wat is er nog echt op internet? Al vind ik het zelf ook wel leuk om ermee te spelen. Beetje dubbel.
BeantwoordenVerwijderenEerlijk gezegd word ik op facebook soms niet goed van al die onwerkelijke filmpjes die langskomen. Die voegen gewoon niks toe. Dus voor mij voelt het ook wel dubbel.
VerwijderenJij bent zeker sportief bezig, goed hoor. Maar wij hebben gisteren met de kou ook zo'n 5 km gelopen. Vandaag bleven we binnen, echt te koud. Veel karweitjes gedaan, voornamelijk opruimwerk van papieren.
BeantwoordenVerwijderenEr stond vandaag ook een vervelende koude wind. Wij waren naar Brugge en hoewel we veel binnen waren, hebben we het tijdens de momenten dat we buiten waren ook erg koud gehad.
VerwijderenZeker grappig wat chatgbt kan, d gratis versie eens een WIllys jeep in rood met witte stippen laten maken, maar serieus gebruik ik het niet. Waar je wandelt, daar ben ik jaloers op!
BeantwoordenVerwijderenIk stel weleens een vraag aan ChatGPT, maar tegenwoordig geeft Google dezelfde antwoorden.
VerwijderenMeneertje Mertens zit daar ook wel eens mee te spelen. Ik vind de gelijkenissen vaak ver te zoeken, en misschien is dat maar best :-D
BeantwoordenVerwijderenHeel vaak maakt ChatgPT mij tien jaar ouder: dan worden mijn rimpels gewoon extra geaccentueerd en dat wil ik natuurlijk niet! Maar met Barbie werd ik opeens wel heel erg jong en knap... dat vond ik wel vleiend.
Verwijderen