Per ongeluk beet ik op de binnenkant van mij kaak en de dagen erna beet ik er nog talloze keren op, omdat het plekje dik geworden was. Er kwam ook nog een aft op. Het is niet zo'n fijn vooruitzicht als je dan een paar dagen later een afspraak bij de tandarts op hebt staan. Controle, gebitsreiniging en foto's maken stond er gepland. De dag voor de tandarts heb ik daarom heel erg mijn best gedaan, om niet wéér op dat plekje te bijten als ik iets at. Gelukkig waren de zwelling en de pijn op tijd weg, de aft was er nog wel maar daar heb ik geen last ven gehad tijdens mijn tandartsbezoek.
🦷 🦷 🦷 🦷 🦷
Storm Benjamin kwam. 's Morgens had ik al een rondje door de tuin gedaan om me ervan te verzekeren dat er niet van alles om of weg zou waaien. Later ging ik om de griepprik en vervolgens naar de supermarkt. Daarna kon ik lekker thuisblijven. Toen ik wat huishoudelijke werkjes gedaan had, maakte ik de blouse die ik aan het naaien was af.

Lastig hè zo’n plekje in je mond, ik heb het ook regelmatig en dan blijf je erop bijten. Mooie blouse heb je gemaakt!
BeantwoordenVerwijderenDank je wel.
VerwijderenZo'n plekje in je mond doet best pijn als je er steeds op bijt. Gelukkig is het nu over.
Ha ja, die 'stilte voor de storm', letterlijk hebben wij ook ervaren. Misschien wel voor het eerst
BeantwoordenVerwijderenDat zou goed kunnen. Ik kan me ook niet herinneren dat ik het eerder meegemaakt heb.
VerwijderenOp Tholen viel het wel mee.
BeantwoordenVerwijderenGisteren bij de kringloop een stapel Knip uit 2017, 10 stuks gevonden voor 2.50 nam ik ze maar mee. Zitten wel heel veel patronen bij die niet voor mij geschikt zijn. Veel jurken en in de winter draag ik die niet, en ook veel met ceintuurtjes of van alles rond taille en dat staat me niet. Zag wel een paar leuke jasjes. Vandaag een heel goed kijken en van de bladen waaruit ik echt niks ga maken geef ik wel bij het Deelkastje in BoZ, in die buurt zullen mensen niet zo snel 10 euro voor een Knip uitgeven
10 stuks voor 2,50 is echt geen geld! Dat zijn tenminste nog eens leuke koopjes.
VerwijderenHier viel de storm ook best mee. Ik vind je blouse heel mooi geworden!
BeantwoordenVerwijderenDank je wel.
VerwijderenApart he,die stilte. Op buienradar was mooi te zien,dat we in het oog van de storm zaten
BeantwoordenVerwijderenToen ik om de griepprik ging was het wat onstuimig, maar dat ging dus weer over totdat de storm kwam. Ik vond het best wel apart.
VerwijderenIk heb regelmatig aften, al van kinds af aan en ik haat ze! Echt! Raar genoeg had ik er zelden last van in de jaren dat ik rookte. Ik ga er wel niet terug voor beginnen te roken ;) .
BeantwoordenVerwijderenHaha nee, dat zou ik ook niet doen als ik jou was :)
VerwijderenMaar het is wel erg vervelend dat je er regelmatig last van hebt.
Hier viel de storm ook mee. Wat signalisatie omgewaaid en hier en daar een (dikke) tak op de weg. Ik vond die stilte voor de storm - het was echt helemaal windstil - heel bevreemdend.
BeantwoordenVerwijderenHet was gewoon onvoorstelbaar dat er storm aan zat te komen, terwijl het helemaal windstil was.
VerwijderenWat een prachtige blouse. De stof ziet er ook heel comfortabel uit. Lekker voor de herfst en winter.
BeantwoordenVerwijderenDank je wel. Het is een wat dikkere ribstof, maar niet stug ofzo. De stof is lekker zacht.
VerwijderenHier zagen en voelden we de storm aankomen. We waaiden bijna van de trap naar het strand. Leuke bloes heb je gemaakt.
BeantwoordenVerwijderen