Mevrouw W. (Bijgewerkt op 14-03-2024) Een bekende in blogland, ook al is het alweer een aantal jaren geleden dat ik met mijn vorige webl...
donderdag 22 mei 2025
huisarts
Vandaag had ik een afspraak bij de huisarts. Ze heeft foto's van de plekken op mijn hoofd gemaakt en ze gaat deze, samen met een verslagje, naar de dermatoloog doorsturen. Als het goed is hoor ik begin volgende week wat de dermatoloog ervan vindt.
Op die pijnlijke en jeukende plekken smeer ik alleen de cortisonenzalf en vetzalf van de huisarts. Ik zag trouwens dat ze nog meer producten van Kruidvat Derma hebben, misschien dat ik hierna ook wel op dag- en nachtcrème uit deze lijn overstap. Nog bedankt voor de tip.
Het is geen echte verbetering dus? Toch weer spannend komende week.
BeantwoordenVerwijderenOp zich ziet het er wel beter uit, maar het voelt niet beter. De pijn en moeheid blijven en nu jeukt het ook nog eens.
VerwijderenHeb je de Derma van het Kruitvat nog gehaald? Want dat helpt echt ook tegen de jeuk, of adviseert ha er niks op te smeren behalve zijn zalf/creme
VerwijderenOp die pijnlijke en jeukende plekken smeer ik alleen de cortisonenzalf en vetzalf van de huisarts. Ik zag trouwens dat ze nog meer producten van Kruidvat Derma hebben, misschien dat ik hierna ook wel op dag- en nachtcrème uit deze lijn overstap. Nog bedankt voor de tip.
VerwijderenFijn dat de huisarts het doorstuurt en het allemaal serieus neemt!
BeantwoordenVerwijderenDaar ben ik ook wel blij om. Het is nu al vier weken en het ziet er een stuk beter uit dan in het begin, maar het doet nog steeds veel pijn.
VerwijderenGoed dat iemand anders er eens naar gaat kijken. Hopelijk weet de dermatoloog raad.
BeantwoordenVerwijderenEigenlijk zou ik liever hebben gehad dat ik rechtstreeks naar de dermatoloog doorgestuurd ging worden, maar dit werkt wel sneller.
VerwijderenIk hooo dat de dermatoloog een oplossing heeft! Sterkte.
BeantwoordenVerwijderenThea
Ik ben ook wel erg benieuwd. Het kan ook zijn dat ik gewoon geduld moet hebben.
VerwijderenHopelijk vinden ze snel een manier om je er vanaf te helpen!
BeantwoordenVerwijderenDat zou heel erg fijn zijn. Zonder 3 x 1000 mg paracetamol per dag kan ik nog steeds niet.
Verwijderen