Nagels lakken, teenslippers aan en gáááán! Wat een heerlijk weer was het! Ik heb lekker in de tuin kunnen werken.
Binnen zijn de voorbereidingen voor het tuinseizoen ook in volle gang:
Vorig jaar heb ik niks binnen gezaaid omdat we toen een klein poesje hadden, maar kleine poesjes worden groot en ze toont nu totaal geen interesse in mijn kweeksels. Ik miste het vorig jaar wel, dat ik niks kon doen.
🌱 🌱 🌱 🌱 🌱
Het huis van mijn schoonouders is verkocht... aan een schoonzus. Daar zijn we de laatste maanden dus druk mee geweest. Haar eigen huis kwam tegen afgelopen zomer in de verkoop en nu eind februari is het naar een nieuwe eigenaar overgegaan. Voor haar was het heel erg handig dat ze zo de tijd had om in haar nieuwe huis te klussen, want dat huis was toch al in de familie.
Ze ging met haar broers (de andere erfgenamen) naar de notaris, alles werd getekend en nu is het huis van haar. De broers zullen iedere maand hun deel uitbetaald krijgen. Het is fijn dat het huis in de familie blijft. We hebben erop geproost en haar een mooi naamplaatje voor aan de gevel cadeau gegeven.
Ja, het is fijn dat het huis in de familie blijft. Mijn broer heeft mijn zus en mij 'uitgekocht' na het overlijden van onze moeder. Mijn nichtje (de dochter van mijn broer) woont nu in ons ouderlijk huis.
BeantwoordenVerwijderenFijn dat het huis nog steeds in de familie is. Het huis van mijn ouders werd destijds wel aan een vreemde verkocht en dat is toch wel jammer.
VerwijderenMooi dat er zoveel oplossingen zijn om zo'n ouderlijk huis in de familie te houden en via een constructie het erfdeel te verdelen.
BeantwoordenVerwijderenMijn ouders hadden hun flat verkocht aan een investeringsmaatschappij op een vorig hoogtepunt in de woningverkoop, ze woonden er dus de rest van hun leven gratis. Zo'n verkoop/aankoopprijs is dan opgebouwd uit de waarde en de levensverwachting van de verkopers, ik geloof dat die toen rond de 83 was, ze werden 90 dus hebben goed geprofiteerd dan die overeenkomst. Na aflossing laatste stukje hypotheek bleef er natuurlijk geld over en dat hebben ze voor een groot deel zelf lekker opgemaakt aan reizen en ons kinderen regelmatig wat gegeven. Toen ze overleden was er nog slechts 5000 over,
Toch wel heel mooi dat ze er nog zoveel plezier van hebben gehad. Ik kan ze geen ongelijk geven. Mooi verhaal 🥰
VerwijderenWat leuk dat je schoonzus nu in het huis van je
BeantwoordenVerwijderenThea
…er mist een stuk tekst! Wat leuk dat je schoonzus nu in het huis van jullie (schoon)-ouders woont.
BeantwoordenVerwijderen