Daar is ze weer, terug van de dierenarts:
Vanmorgen om half negen was ze bijna onder zeil:
Ze werd op een brancard getild en meegenomen. Tegen tien uur belde de dierenarts dat de operatie voorbij was en dat ze het gezwel helemaal had kunnen verwijderen. Manlief en ik hadden van tevoren al aangegeven dat het gezwel niet onderzocht hoefde te worden. Dat het niet goed is, weten we toch wel.
De dierenarts zei dat ze 's middags terug zou bellen als Bee opgehaald mocht worden. Nog geen half uur later belde de assistente om te vertellen dat ze al goed wakker was en toen al naar huis mocht.
Die 'lampenkap' om haar hals is natuurlijk best vervelend en ze heeft pijn. Ik denk dat we er de rest van de dag geen hond aan zullen hebben.
🐕🐕🐕🐕🐕🐕🐕🐕🐕🐕🐕🐕🐕
Manlief en ik hebben vakantie en we hebben de hele week al druk in de tuin gewerkt. Manlief met opnieuw bestraten en ik met onkruid verwijderen. Daarnaast ben ik de boel ook wat aan het pimpen geweest. Aan de zijkant van een schuurtje hebben we een oude werkbank gezet, die manlief en de kinderen lang geleden zelf gemaakt hadden en die overbodig geworden was. Erop en eronder heb ik spullen gezet die we al hadden.
Ik ben best wel tevreden met het resultaat!
Het schuurtje stond ooit in een evenementenhal en van daaruit werden entreetickets verkocht. Toen er in de evenementenhal verbouwd ging worden en de balie vernieuwd werd en op een andere plaats kwam, werd het schuurtje overbodig. Wij hebben het toen over kunnen nemen.
In het schuurtje staat niet zo heel erg veel: tuinstoelen en een campingtafeltje en verder wat tuingereedschap.
Hierbij wil ik je alvast een fijn weekend wensen!
Gelukkig de operatie is voorbij. Nu maar weer lekker opknappen. Heel leuk dat schuurtje met oude spulletjes, Hou daar wel van.
BeantwoordenVerwijderenGroet Olga
Dank je wel.
VerwijderenZe heeft bijna de hele dag geslapen en die kraag heb ik halverwege de middag afgedaan. We kunnen haar nu toch in de gaten houden. Vanavond als we gaan slapen, zullen we de kraag weer terug aandoen.
Fijn dat jullie hond goed uit de operatie is gekomen. Wat een leuk schuurtje trouwens.
BeantwoordenVerwijderenDat is toch altijd weer spannend. Zo jong is ze tenslotte ook niet meer.
VerwijderenNou, dat is weer achter de rug. Nu nog opknappen.
BeantwoordenVerwijderenInderdaad.
VerwijderenFijn dat de operatie geslaagd is. Ze is trouwens in de mode met haar face shield.
BeantwoordenVerwijderenJullie schuurtje is super gezellig.
Ook voor jullie een fijn WE.
Dank je wel.
VerwijderenJa, eigenlijk is ze heel erg hip :)
Gelukkig is e operatie goed verlopen .Zo'n ramp die lampekap voor een hond weet ik uit ervaring met de onze destijds en ik hoop dat dat ding snel af mag .Leuk je schuurtje met al die spulletjes
BeantwoordenVerwijderenDie lampenkap is echt niks! Ze loopt overal tegenaan met dat ding.
VerwijderenFijn dat de operatie goed geslaagd is, en ze zo snel alweer wakker was. Alleen 's nachts de kap om is wel fijn voor haar, zo sneu als ze overal tegenaan lopen omdat ze gewoon maar niet begrijpen dat ze door dat ding om hun kop breder zijn dan anders.
BeantwoordenVerwijderenWat een geweldig leuk schuurtje, en wat heb je het leuk aangekleed, daar ben je terecht tevreden mee!
Jullie ook een fijn weekend.
Ik moet er ook steeds naar kijken, zo leuk vind ik het geworden.
VerwijderenOh wat voelt ze zich zielig, die houding drukt dat ook zo goed uit, doet Hera ook altijd alleen weten we niet altijd wat ze bedoelt
BeantwoordenVerwijderenBee kijkt van nature al zielig met haar droopey-ogen en na de operatie was ze dus echt zielig en had ze pijn. Ondertussen is ze alweer fit.
Verwijderenahhhhhhhhhhhhh bee,
BeantwoordenVerwijderenbeterschap voro je lieve schat,
leuk je tuinhuis mevrouw W :-)
Dank je wel. Ik zal het doorgeven aan Bee.
VerwijderenAh, de lieverd... ik heb medelijden met hem. Hopelijk knapt hij snel weer op, maar het blijft een zorgenhondje begrijp ik..
BeantwoordenVerwijderenJullie zijn heerlijk bezig rond het huis! Herkenbaar hoor, en dit is toch ook leuk?
Wat een enig schuurtje! En hoe gezellig heb je het gemaakt. 't Kan zo in een tijdschrift!
Fijn weekend, groetjes van Elizabeth
Bedankt voor het compliment.
VerwijderenBee heeft kanker en tot nu toe uit zich dat in voelbare tumoren. Mocht het erger worden dan zou ze chemo kunnen krijgen, maar dat willen wij niet. Die ellende willen we haar besparen.
Beterschap voor Bee. Het valt niet mee maar ze wordt liefdevol verzorgd.
BeantwoordenVerwijderenWat een geweldig schuurtje. Ik vind het prachtig!
Fijn weekend.
Liefs Joanne
Het gaat gelukkig alweer een stuk beter met haar. Ze is vrolijk en loopt lekker door de tuin (momenteel met lampenkap want de wond jeukt, denk ik).
VerwijderenWat fijn dat ze weer met plezier in de tuin loopt! Leuk, dat opgepimpte schuurtje.
BeantwoordenVerwijderenDank je wel.
VerwijderenBee is gewoon weer de oude en het lijkt wel of ze totaal geen erg in die kap heeft. Ik heb hem wel losser gedaan dan de dierenarts gedaan had en misschien scheelt dat wel voor haar.
Fijn dat het weer achter de rug is. M
BeantwoordenVerwijderenLeuk schuurtje in jullie tuin.
Fijn weekend en resterende vakantie!
Dank je wel.
Verwijderen